CAD Uzmanlarının ve Kullanıcılarının ZWCAD konusundaki yorumları

27.8.2014

     

"Bazen, uyumluluk konusunda farklı CAD ürünlerini incelerim, elimde test edebileceğim çok sayıda zorlu DWG çizimim var. ZWCAD, tüm test çizimlerini doğru şekilde görüntüleyerek mükemmel sonuca ulaşmamı sağladı.”

—Ralph Grabowski, Tenlinks.com Yazı İşleri Müdürü
 

   

"Çizimdeki işlem süresinin azaltılması önemliyse, ZWCAD’deki SmartVoice, dinamik bloklar ve CUI gibi yeni araçlar mükemmel bir katkı sağlayacak."

—Daniel Dobrzynsk, Sertifikalı Autodesk Eğitmeni

 
 
   

"ZWCAD’in kullanım kolaylığı, DWG yerel formatı, özellik zengini komutları, kullanıcı arayüzü ve uygun fiyatını bir araya gelince, biraz önce bir köşeyi dönmüşüm ve eski düşünce sisteminden kendimi kurtarmışım gibi görünüyor.”

—Ray Howard, CAD2BIM Solutions CEO’su

 
   

"ZWCAD’de taramalı görüntü dosyalarının nasıl ele alındığını görmek için, birkaç tane uydu görüntülü ECW dosyası denedim. Diyebilirim ki, görüntü yakınlaştırıldığında bile oldukça iyi. Yatay dikey kaydırma performansı kabul edilebilir seviyedeydi ve resim üzerine yerleştirilen vektör verisi iyi işe yaradı.”

—Rakesh Rao, CAD/GIS Geliştiricisi

 
 
   

"Her zaman yeni bir programı beğenmemek için sebepler aradım, ama burada çok zorluk çekiyorum. ZWCAD, becerikli bir çalışma ve düzgün bir duygu ile iyi sunulmuş bir paket. Çizimlerle uğraşan herkesin bu ürünü denemesine değer.”

—Steve Lynch, İnşaat ve Kamu Yapılarında Proje Mühendisi

 
 

Yorumların detaylarını incelemek için http://www.zwsoft.com/zwcad/expert_reviews/